Ons team

Ons team staat voor u klaar

Omdat we ervan overtuigd zijn dat elke onderwijsinstelling en elke lessituatie anders is, organiseren we regelmatig presentaties, studiedagen en bijscholingen voor docenten en instellingen die daar behoefte aan hebben.

Ons team in Nederland staat voor u klaar 

Om uw vragen te beantwoorden, onze digitale materialen en oplossingen te presenteren of educatieve workshops te organiseren die aan uw specifieke behoeften tegemoetkomen! 

Moritz Alber

Coördinateur
m.alber@talenland.nl

Suzanne Keller

Educatief adviseur en klantrelaties  
s.keller@talenland.nl

María Rosa Costa

Administratie
mr.costa@talenland.nl


Educatieve adviseurs

Jesús Herrera

Spaans
jherrera@difusion.com

Séverine Battais

Frans
s.battais@emdl.fr

Ilaria Bada

Italiaans
i.bada@cdl-edizioni.com

Barbara Ceruti

Duits
b.ceruti@emdl.fr


Redactie

Agustín Garmendia

Verantwoordelijk voor het volwassenen onderwijs
Difusión – EMDL – Casa delle Lingue

Eduard Sancho

Verantwoordelijk voor het voortgezet onderwijs
Talenland